Každý deň množstvo pracovných ponúk v rôznych pracovných oblastiach

Ponúkame tiež možnosť registrovať sa do databázy záujemcov o prácu on-line a náš pracovný tím Vás bude kontaktovať s aktuálnou ponukou práce.

Nenáročná práca vo výrobe pre ženy a mužov

Kategória: Ponuka_prace  |  Dátum pridania: 03. 07. 2017

Miesto práce:
Nitra a okolie
Pre smer NZ, LV a okolie (podľa dohody) je doprava zabezpečená ZADARMO!!

Druh pracovného pomeru:
trvalý pracovný pomer

Termín nástupu:
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fyzicky nenáročná práca v stoji aj v sede vhodná pre ženy aj pre mužov

Výroba / montáž dielov kovania, zámkov, cylindrických vložiek a iné, podľa zaradenia na pracovné miesto

Pravidelná denná údržba po ukončení práce a pred opustením pracoviska.

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca je na TPP. Pracuje sa na 2 zmeny - 7,5 hod. (ojedinele aj nočné zmeny)
K mesačnej hrubej mzde 520 Eur patrí prítomnostná, výkonnostná a kvalitatívna prémia, do max. výšky 152 Eur.
Spolu: 672 Eur/mes. Po 2 mesiacoch zvýšenie na 697 Eur.
Strava zabezpečená! Pri nočných zmenách  - stravný lístok.
Príplatky za sviatky, nočné zmeny a nadčasy.
Koncoročné odmeny!!

Požiadavky na zamestnanca

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Pozícia je vhodná aj pre absolventa

 Pre viac informácii nás kontaktujte:

Telefonicky: 0944 425 183
Emailom: nitra@mahax.sk

Tešíme sa na budúcu spoluprácu!

Kontaktný formulár

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať vyplnením stručného kontaktného formulára a my vás budeme následne kontaktovať.

Alebo nás kontaktujte  telefonicky, všetky naše kontaktné údaje a telefónne čísla nájdete na podstránke kontakt.

Copyright (c) 2017 MAHAX Slovakia, s. r. o. Webstránku vytvoril: Chillix - kreatívne ostrá reklama.